Facebook
Twitter
Rss
ANASAYFA l
HABERLER l
OTO SPOR l
VİDEOLAR l
FOTO GALERİ l
SERVİS l
BİZE ULAŞIN l
İLETİŞİM

Macera Tutkunlarına KTM 1190 Adventure

Avustralyalı üretici KTM daha ilk model yılında yeni 1190 Adventure ile seyahat dalında standartları belirlemiştir.

Orjinal Resim

Macera Tutkunlarına: KTM 1190 Adventure 

Avustralyalı üretici KTM daha ilk model yılında yeni 1190 Adventure ile seyahat dalında standartları belirlemiştir. 2015 MY'de her iki 1190 Adventure renk çeşidi de sokakta enduro seyahatlerinin sportif hakimiyetini destekleyerek dış görünüşünü daha çekici kılan yepyeni bir grafik tasarımına sahip oldu. Kardeş R modeliyle birlikte 2014'te de piyasaya sürülmüş olan 1190 Adventure, şu andaki haline getirilmiş ve dünyanın en güvenli motosikletine dönüştürülmüştür; ancak yine de sürüş keyfinden ödün vermemektedir.

MSC sistemi

Bosch'un yeni MSC (Motosiklet Denge Kontrolü) özelliğini kullanan ilk motosikletti. MSC, dünyanın ilk yatık konuma bağlı çekiş kontrolü ve dünyada bir ilk olan kombine fren işlevine sahip bir ABS' den oluşan mevcut paketini geliştirmiştir: İlk yatık konuma bağlı çalışan ABS, her zamanki gibi seyahat dalında standartları belirlemektedir.

Tam Bir Performans Motoru

Tam dolu depo ile, sadece 230 kg ağırlık ve 150 beygir gücü, bu sınıfta daha önce duyulmamış ve dolayısıyla rakipsiz sürüş dinamikleri sunan bir güç/ağırlık oranı oluşturmak amacıyla bir araya getirilmiş. Aynı zamanda güçlü, ekonomik ve geliştirilmiş motoru, özellikle rahat ve konforlu bir sürüş veya gerektiğinde aralarında mümkün olan her seviyede süper sportif itme gücü sağlıyor. Şasi, olağanüstü geometriyi, hafifliği, enduro seyahat sınıfı için tamamıyla yeni olan lastiklerle muhteşem süspansiyonu bir araya getiriyor. Sarsıntının minimize edildiği motor, konforlu ve sakin sürüşlerde oldukça rahat tepkiler ortaya koymayı başarıyor.Her koşulda hayal edilemeyecek kadar büyük bir sürüş zevki yaşamanızı sağlıyor. Üstelik hızınız nasıl olursa olsun, ister yavaş ister çok hızlı...


 |  Paylaş  | 
Ktm, 1190 Adventure, Motorsiklet, Avustralya
l Fotoğraflar
Ktm 1190 Adventure Orjinal Resim
Ktm 1190 Adventure Orjinal Resim
Ktm 1190 Adventure Orjinal Resim
Ktm 1190 Adventure Orjinal Resim
Ktm 1190 Adventure Orjinal Resim
Ktm 1190 Adventure Orjinal Resim
Ktm 1190 Adventure Orjinal Resim
Yeni Sportif Juke-R Gün Yüzüne Çıktı
600 beygirlik Juke Goodwood Festivali´nde olacak.
Euro NCAP, Son Yaptığı Değerlendirmeleri Açı
Avrupa´ da otomobil güvenlik testleri yapan Euro NCAP, Skoda Superb, Hyundai i20 ve Fiat
6. Nesil Chevrolet Camaro Geliyor
Chevrolet´nin fenomen sporcusu Camaro, uzun bir aradan sonra 6. Nesli ile Amerikan otomob