Facebook
Twitter
Rss
ANASAYFA l
HABERLER l
OTO SPOR l
VİDEOLAR l
FOTO GALERİ l
SERVİS l
BİZE ULAŞIN l
İLETİŞİM

Yeni Fiat Doblo Yollarda

İlk kez 65. IAA Hannover Fuarında tanıtılan Yeni Fiat Doblo 2015 yılı ilk çeyreğinde Türkiye pazarında yerini aldı.

Orjinal Resim

Yeni Doblo Yollarda

Yeni Doblo Türkiye'de

İlk kez 65. IAA Hannover Ticari Araçlar ve Yan Sanayi Fuarı’nda tanıtılan Yeni Fiat Doblo 2015 yılı ilk çeyreğinde Türkiye pazarında yerini aldı.

Çok Amaçlı Yeni Doblo

Yeni Doblo, konforu, küçük bir Van’a eşdeğer boyutları ve bir üst kategorideki Van modellerinin taşıma kapasitesinin yanında, B kategorisinin yakıt tüketimi ve CO2 emisyon değerlerini bir araya getiriyor. Ayrıca Yeni Doblo, yük taşıyan küçük bir Van değil de farklı amaçlara ve işlere uyarlanabilen orijinal bir hafif ticari araç olarak kendini ispatlıyor.

Dört Farklı Gövde Seçeneği İle

2015 yılı ilk çeyreğinde Avrupa ve Türkiye’de eşzamanlı satışa sunulacak Doblo, kategorisinin en en geniş model seçeneklerini sunuyor. Cargo, Combi, Trucks ve Flatbeds olmak üzere dört farklı gövde seçeneğiyle birlikte, iki ayrı yükseklik ve uzunluğu bulunan Yeni Doblo bu sayede sayısız farklı kullanım ihtiyacına cevap vermektedir.

Yeni Motor

Birçok yeni özellik ile donatılan Doblo’nun motoruda önemli değişiklikler ile göze çarpıyor. Fiat Professional’ın takdir edilen özel 1.4 turboJet çift yakıtlı (Benzin/Metan) motoru sayesinde yüksek performans sağlamaktadır. 1.3 lt ve 1.6 lt turbo benzinli motorlar için tork seviyesi arttırılan Yeni Doblo, düşük devirde daha yüksek tork sunuyor ve sonuç olarak da daha fazla esneklik ve daha hızlı motor performansı sunuyor. 90 bg gücündeki 1.3 Multijet II ve 105 bg gücündeki 1.6 Multijet II motorlar, ecoJet versiyonda da bulunmakta ve start&stop sistemi kullanımı, akıllı alternatörü, aerodinamik paketi, düşük yuvarlanma dirençli lastikleri ve düşük viskoziteli yağı ile yakıt tüketimi ve Co2 emisyon düzeyi bakımından da önemli bir azalma sunuyor.  Yeni Doblolar da 6 adet dizel ve 3 adet benzinli motor seçeneği bulunmaktadır.

Fiat, Amerika'ya İhracata Başladı

Ayrıca Fiat Yeni Doblo’nun sadece Avrupa ve Türkiye’ye değil artık Amerika’ya da ihracına başladıklarını ve iyi sonuçlar elde edeceklerini düşündüklerini açıkladı.


 |  Paylaş  | 
Yeni Fiat Doblo, 2015, Ticari Araç
l Fotoğraflar
Fiat Doblo Orjinal Resim
Fiat Doblo Orjinal Resim
Fiat Doblo Orjinal Resim
Fiat Doblo Orjinal Resim
Fiat Doblo Orjinal Resim
Yeni Sportif Juke-R Gün Yüzüne Çıktı
600 beygirlik Juke Goodwood Festivali´nde olacak.
Euro NCAP, Son Yaptığı Değerlendirmeleri Açı
Avrupa´ da otomobil güvenlik testleri yapan Euro NCAP, Skoda Superb, Hyundai i20 ve Fiat
6. Nesil Chevrolet Camaro Geliyor
Chevrolet´nin fenomen sporcusu Camaro, uzun bir aradan sonra 6. Nesli ile Amerikan otomob